Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

 • Najwyższej klasy usługi detailingu

  Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
  motocykli, samolotów i łodzi.

DNA Auto

To nowoczesna technologia zabezpieczenia pojazdów polegająca na trwałym naniesieniu od 5 do 30 tysięcy mikrocząsteczek z unikalnym numerem identyfikacyjnym np. PIN lub VIN na wszystkie jego wartościowe elementy i podzespoły.

W Polsce z grupy przeszło 60 tysięcy aut w 2010 roku skradziono tylko jeden pojazd zabezpieczony technologią DNA Program /auto/, a w 2011 roku żaden pojazd nie został skradziony, podczas gdy policyjne statystyki mówią o przeszło 17 tysiącach skradzionych autach w Polsce czyli co 800-tnym aucie.DNA to nadanie niepowtarzalnego ‘kodu genetycznego’ pojazdowi bez możliwości jego usunięcia.

 

W Polsce aż do 90% kradzieży samochodów dokonywanych jest w celu pozyskania tanich części używanych do reperacji innych pojazdów. Proceder ten jest niebezpieczny dla wszystkich właścicieli samochodów i tych ubezpieczonych i tych nieubezpieczonych, tych którzy posiadają nowe czy drogie auta jak i tych posiadających starsze pojazdy o niższej wartości albowiem wszystkie one mogą stać się przedmiotem ‘zlecenia’. Dotychczas pozbycie się przez złodziei czy paserów nielicznych, fabrycznych cech identyfikujących części samochodu było całkowicie możliwe i sprawiało, że złodzieje czuli się bezkarni a Policja miała trudności z rozpoznawaniem takich części pochodzących z kradzieży.

Skutecznym panaceum jest zaaplikowana w samochodzie technologia DNA, która skutecznie zniechęca złodzieja do kradzieży, ponieważ ceny rynkowe takiego pojazdu lub jego części w „szarej strefie” spadają do zera. Technologia DNA Auto eliminuje również inne patologie takie jak samo-okradanie, klonowanie pojazdów oraz próby zmiany ich tożsamości.

Nielegalny obrót takimi częściami jest niemożliwy ze względu na zbyt wysokie ryzyko „wpadki” dla złodzieja i pasera ponieważ 5, 10, 20 czy 30 tysięcy mikrocząsteczek to 5, 10, 20 czy 30 tysięcy dowodów potwierdzających tożsamość pojazdu lub jego części.

Korzyści wynikające z zabezpieczenia pojazdu technologią DNA Auto

 • Statystyki z całego świata udowadniają wysoką skuteczność DNA Program /auto/
 • Pojazd z DNA nie ma dla złodzieja i pasera żadnej wartości
 • Zwiększona jest szansa odnalezienia samochodu lub jego części przez Policję poprzez łatwą ich identyfikację
 • Nie wywołuje agresji u złodzieja = brak ryzyka napadu na kierowcę lub pasażera pojazdu
 • Niezawodność i bezawaryjność oraz brak fałszywych alarmów

 • Brak konieczności demontażu paneli w pojeździe w czasie instalacji DNA
 • Brak opłat abonamentowych
 • Brak ingerencji w systemy komputerowe pojazdu w czasie instalacji DNA
 • Bezpłatna baza danych dostępna 365 dni w roku
 • 20-letnia trwałość i skuteczność /określona przez instytut THATCHAM UK oraz Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie

Gwarancja DNA jako jedynego skutecznego zabezpieczenia aut przed kradzieżą w Polsce. DNA Program /auto/ udziela 3 letniej Gwarancji DNA na kwotę do 3000 zł dodatkowego odszkodowania w przypadku kradzieży auta, bez względu w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym auto posiadało ważną polisę AC.

Zamów usługę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij