Dowiedz się więcej

Woskowanie auta

Pakiet mycie premiumCena: 700zł

To pakiet idealny dla Ciebie, jeśli chcesz cieszyć się komfortową jazdą w perfekcyjnie czystym i zadbanym aucie. Jest to proces kompleksowego mycia auta z zewnątrz i wewnątrz, połączony z odświeżenie lakieru i nabłyszczeniem go za pomocą ekskluzywnego wosku.

W ramach pakietu wykonujemy:

 • pełen pakiet detailer,
 • dekontaminację lakieru,
 • nabłyszczanie lakieru i elementów chromowanych woskiem premium,
 • czyszczenie końcówki układu wydechowego,
 • odświeżanie dywaników,
 • dezynfekcję wentylacji,
 • ozonowanie wnętrza, dzięki któremu pozbędziesz się nieprzyjemnych
  zapachów i większości bakterii,
 • konserwację elementów plastikowych zewnętrznych oraz
  wewnętrznych,
 • aplikację niewidzialnej wycieraczki na szybę czołową, co znacznie
  poprawi widoczność i pozwoli Ci na wyłączenie tradycyjnych wycieraczek podczas jazdy z prędkością min. 60 km/h.

Woskowanie samochodu Warszawa

Nasza usługa woskowania auta obejmuje jego pełne czyszczenie, dzięki czemu auto prezentuje się naprawdę elegancko i przede wszystkim jest w pełni odświeżone, co gwarantuje odpowiednie ozonowanie wnętrz. Woskowanie samochodu w Warszawie to gwarancja utrzymania czystości i przede wszystkim wartości auta, na które wpływa nie tylko zewnętrzny, ale i wewnętrzny wygląd.

Woskowanie samochodu w Warszawie przywraca blask karoserii – lakier przyjmuje powłokę hydrofobową, a tym samym jest bardziej odporne na plamy i zadrapania. Woskowanie zmniejsza również powstawanie mikrouszkodzeń, do których może dojść w różnych sytuacjach.

Woskowanie auta Warszawa – dlaczego warto?

Woskowanie auta to dopełnienie usługi mycia samochodu. Dzięki dodatkowej warstwie ochronnej auto dłużej wygląda świeżo i czysto, co znacząco zmniejsza koszty utrzymania czystości. Nasza pełna usługa woskowania auta pozwala także na zabezpieczenie tych części samochodu, które szybko ulegają zabrudzeniu, a tym samym korozji.

Odpowiednia powłoka hydrofobowa, jaką zapewnia wosk to również znakomita ochrona przede wszystkim dla aut garażowanych na zewnątrz. Woskowanie auta zmniejsza ryzyko osadzania wody, a tym samym zwiększa żywotność samochodu.

Pełna usługa woskowania auta Warszawa

Zapraszamy na woskowanie samochodu w Warszawie – w ramach pakietu oferujemy również ozonowanie, woskowanie elementów chromowanych, a także czyszczenie rury wydechowej. Dokładne i profesjonalne woskowanie auta w Warszawie to usługa, która z pewnością sprawi, że twoje auto będzie wyglądać elegancko i luksusowo, co wpłynie na jego wartość i ogólny odbiór. Dodatkowym atutem woskowania jest nałożenie specjalnej powłoki na szyby, która zwiększa widoczność w trakcie jazdy w trakcie deszczu powyżej 60 km/h. Woskowanie samochodu to zatem nie tylko kwestia wyglądu, ale także bezpieczeństwa.

Jeśli masz pytania dotyczące pakietu woskowania auta, skontaktuj się z nami już dzisiaj – odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy ci w wyborze usług, dzięki którym twoje auto będzie wyglądać jak nowe.