Dowiedz się więcej

Renowacja lakieru

Renowacja GoldCena: 1400zł

Renowacja Gold to profesjonalna, trzyetapowa korekta lakieru najnowszym systemem polerskim, która usunie nawet 85 % uszkodzeń. To rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz żeby lakier Twojego auta odzyskał dawną głębię, blask i wyglądał idealnie w każdym świetle i pod każdym kątem, bez smug czy hologramów.

Gwarantujemy usunięcie maksymalnej ilości uszkodzeń przy minimalnej ingerencji w lakier i zachowaniu bezpieczeństwa powierzchni.

W ramach Renowacji Gold usuwamy z lakieru: rysy, hologramy i smugi po polerowaniu widoczne w pełnym słońcu, zmatowienia, wżery, żywicę, kurz, zacieki, przebarwienia i odparzenia. Wykonujemy także korektę odprysków i poprawki po lakiernikach.

Renowacja DiamentowaCena: 1600zł

Renowacja Diamentowa to wieloetapowa korekta lakieru, przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Usuwa nawet 99 % uszkodzeń.

Jest to złożony proces renowacji i poprawy wizualnej lakieru, w ramach którego doprowadzamy auto do perfekcyjnego stanu (lepszego niż po wyjeździe z salonu!), nadając mu głębokiego połysku i wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni.

W ramach Renowacji Diamentowej usuwamy z lakieru: rysy, hologramy i smugi po polerowaniu widoczne w pełnym słońcu, zmatowienia, wżery, żywicę, kurz, zacieki, przebarwienia i odparzenia. Wykonujemy także korektę odprysków i poprawki po lakiernikach. Dzięki dodatkowemu, czwartemu etapowi korekty, usuwamy również mikrorysy oraz fabryczną morkę. W ten sposób możliwe jest uzyskanie idealnej gładkości z efektem lustra.

Renowacja lakieru samochodowego Warszawa

Chcesz przywrócić swojemu samochodowi jego dawny blask? Renowacja lakieru w Warszawie to pierwszy krok, aby podnieść wartość swojego auta. Wykonując usługę stosujemy najlepszej jakości materiały, dzięki którym jesteśmy w stanie zlikwidować rysy, które powstały na twoim lakierze. Dzięki najnowszej technologii twoje auto może wyglądać lepiej niż wtedy gdy opuszczało salon.

Renowacja lakieru samochodowego to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu odnowisz wygląd swojego auta. W zależności od wybranego pakietu możesz usunąć niemal całkowicie uszkodzenia, jakie znalazły się na twoim aucie.

Szybkie i skuteczne odnowienie auta – renowacja lakieru samochodowego Warszawa

Renowacja lakieru to nie tylko przywróceniu oryginalnego blasku auta, ale przede wszystkim podniesienie jego wartości. To świetne rozwiązanie między innymi przed sprzedażą – idealnie zadbane auto to znacznie większa szansa sprzedaży samochodu.

Dodatkowo podczas renowacji lakieru samochodowego wykonujemy również między innymi korektę odprysków i poprawiamy pracę lakierników. Nadajemy twojemu autu błysk, który zdecydowanie zachwyci nie tylko właściciela. Dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok ceramicznych nawet stare auto prezentuje się elegancko i luksusowo.

 

 

Doskonała renowacja lakieru samochodowego Warszawa

Renowacja lakieru w Warszawie jest możliwa w naszym warsztacie. O lakierach, ich pielęgnacji wiemy dosłownie wszystko i staramy się aby każde powierzone nam auto było kompleksowo zaopiekowane, dzięki czemu klient otrzymuje od nas pełne blasku auto, bez rys i zadrapań, które wpływają na jego wartość.

Zastanawiasz się, w jakich autach warto wykonać renowację lakieru samochodowego? W każdym! Nie ma znaczenia, czy jesteś właścicielem nowego, używanego czy zabytkowego auta. Taki zabieg każdemu samochodowi przywróci blask, ale co najważniejsze dodatkowo zabezpieczy auto przed korozją oraz kolejnymi zniszczeniami, które mogą doprowadzić do odprysków lakieru.

Specjalistyczna renowacja lakieru samochodowego Warszawa

Pełne blasku i gładkie auto to znak luksusu, ale przede wszystkim wygoda. Tego typu usługę oferujemy zarówno firmom, które posiadają flotę pojazdów, jak i klientom indywidualnym, którym zależy na podróży eleganckim autem.

Nigdy nie jest za późno na wykonanie renowacji lakieru – tego typu usługę warto przeprowadzić również w przypadku aut terenowych, które narażone są na zarysowanie w trakcie podróży po bezdrożach. Przywrócenie blasku lakierowi nie tylko podnosi wartość ewentualnej sprzedaży auta, ale przede wszystkim – chroni przed dalszymi uszkodzeniami, do których może dojść.

Chcesz cieszyć się pięknym i eleganckim autem? Umów się na renowację lakieru samochodowego w Warszawie już dzisiaj.