Dowiedz się więcej

Renowacja lakieru

Renowacja GoldCena: 1400zł

Renowacja Gold to profesjonalna, trzyetapowa korekta lakieru najnowszym systemem polerskim, która usunie nawet 85 % uszkodzeń. To rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz żeby lakier Twojego auta odzyskał dawną głębię, blask i wyglądał idealnie w każdym świetle i pod każdym kątem, bez smug czy hologramów.

Gwarantujemy usunięcie maksymalnej ilości uszkodzeń przy minimalnej ingerencji w lakier i zachowaniu bezpieczeństwa powierzchni.

W ramach Renowacji Gold usuwamy z lakieru: rysy, hologramy i smugi po polerowaniu widoczne w pełnym słońcu, zmatowienia, wżery, żywicę, kurz, zacieki, przebarwienia i odparzenia. Wykonujemy także korektę odprysków i poprawki po lakiernikach.

Renowacja DiamentowaCena: 1600zł

Renowacja Diamentowa to wieloetapowa korekta lakieru, przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Usuwa nawet 99 % uszkodzeń.

Jest to złożony proces renowacji i poprawy wizualnej lakieru, w ramach którego doprowadzamy auto do perfekcyjnego stanu (lepszego niż po wyjeździe z salonu!), nadając mu głębokiego połysku i wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni.

W ramach Renowacji Diamentowej usuwamy z lakieru: rysy, hologramy i smugi po polerowaniu widoczne w pełnym słońcu, zmatowienia, wżery, żywicę, kurz, zacieki, przebarwienia i odparzenia. Wykonujemy także korektę odprysków i poprawki po lakiernikach. Dzięki dodatkowemu, czwartemu etapowi korekty, usuwamy również mikrorysy oraz fabryczną morkę. W ten sposób możliwe jest uzyskanie idealnej gładkości z efektem lustra.