Dowiedz się więcej

Inne

Impregnacja dachu CabrioCena: 500zł

Samochody typu cabrio mają wyjątkowo delikatne poszycie dachu, o które należy zadbać w profesjonalny sposób, aby dłużej cieszyć się jego pięknym wyglądem.

Wykonujemy profesjonalną impregnację dachów nowych i używanych. Dodatkowo oferujemy renowację zniszczonego dachu, zmianę koloru, odżywienie i zabezpieczenie.

Jeżeli Twój dach jest zniszczony od słońca, nosi ślady po chemii od mycia, jest przebarwiony i zestarzały, wcale nie musisz go wymieniać. Możemy go zregenerować, a następnie pokryć powłoką Ceramic Pro Textile, dzięki czemu będzie wyglądał jak nowy.

 

Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia dachu materiałowego Twojego auta pomożemy Ci wyeliminować wsiąkanie wody i innych płynów w głąb tkaniny. Materiał stanie się odporny na odbarwienia i trwałe zabrudzenia.

Hydrofobizacja szyb (Niewidzialna wycieraczka)Cena: 150/200 zł

Ceramic Pro Rain to niewidzialna wycieraczka do szyb oparta na ceramicznej nanopowłoce. Pokryj szyby Twojego auta profesjonalną ceramiczną powłoką Ceramic Pro Rain, która ułatwi Ci jazdę podczas deszczu, ponieważ powierzchnia szyby będzie odpychać wodę. Jej zastosowanie ułatwia również mycie szyby i pomaga w jej rozmrażaniu zimą. Okres trwałości do 12 miesięcy.

Zabezpieczenie zewnętrznych elementów plastikowych i gumowychCena: 200zł

Dzięki wykorzystaniu powłoki ceramicznej Ceramic Pro Plastic zabezpieczymy zewnętrzne elementy plastikowe w Twoim samochodzie.

Za pomocą dressingów odżywczych, pozbawionych wody, zabezpieczamy uszczelki i opony, nie tylko nadając głębi kolorowi, ale przede wszystkim zapewniając im ochronę je przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak sól drogowa i niskie temperatury.

Dressing na uszczelkach dodatkowo ułatwi Ci odmrażanie auta zimą.

Zabezpieczenie felgCena: 300zł

W większości myjni do mycia felg stosowane są bardzo agresywne środki, które mają destrukcyjny wpływ powłokę lakierniczą. Dlatego zadbaj z nami o ich odpowiednie zabezpieczenie.

Wykorzystujemy najskuteczniejsze środki, takie jak powłoki ceramiczne Ceramic Pro Light i Ceramic Pro 9H. Dzięki nim felgi w Twoim samochodzie zyskają dłuższą żywotność i efektowny blask nawet przez 12 miesięcy.