Dowiedz się więcej

Pranie wnętrza

Pranie wnętrzaCena: 400zł

Zadbaj o wnętrze Twojego samochodu, abyś zawsze czuł się w nim w pełni komfortowo. Naszym klientom oferujemy pełen zakres pielęgnacji, czyszczenia i odżywienia tapicerek skórzanych, materiałowych i alkantary.

Używamy wyłącznie narzędzi najwyższej klasy oraz profesjonalnych produktów do mycia i pielęgnacji, w pełni bezpiecznych dla wszystkich powierzchni w Twoim samochodzie.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa

Utrzymanie właściwego porządku w samochodzie nie jest proste. Drogowy kurz dostaje się do środka nawet pomimo zamkniętego okna – najczęściej poprzez kratki wentylacyjne oraz klimatyzację. To z kolei osadza się na tapicerce, podobnie jak i roztocza, które są obecne w otoczeniu.

Zdarza się również, że pijemy w samochodzie kawę czy herbatę, a nierzadko też spożywamy posiłek. Okruszki, a nawet rozlane napoje to nie tylko pożywka dla bakterii, ale przede wszystkim brud, który osadza się na tapicerce samochodowej. Właściwe wyczyszczenie jej jest zatem konieczne, aby utrzymać odpowiedni porządek, ale też i uchronić się przed alergenami i bakteriami.

Skuteczne mycie tapicerki samochodowej w Warszawie

Podobnie, jak i domowe sofy, tak i tapicerka w samochodzie może być wykonana z różnych materiałów. Choć w teorii wszystkie one są trwałe i odporne na zabrudzenia, aby zachować ich niepowtarzalny wygląd koniecznie jest stosowanie odpowiednich środków ochrony i chemii czyszczącej.

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej to praca bardzo wysublimowana i niezbędne jest dobranie odpowiednich środków chemicznych, które nie będą prowadzić do odbarwienia, ale też i osłabienia materiału.

Mycie tapicerki samochodowej wykonanej z materiału wiąże się również z innymi trudnościami – w zależności od intensywności zabrudzenia czasem konieczne jest wykonanie kilkukrotnego mycia, aby przywrócić kanapom ich wyjściowy wygląd.

Pełne czyszczenie tapicerki samochodowej obejmuje nie tylko kanapy i fotele, ale również całą tapicerkę samochodową, w tym wykończenie nadwozia.

Renowacja tapicerki samochodowej Warszawa

Bez względu na to, czy tapicerka samochodowa była czyszczona regularnie, czy sporadycznie, z czasem dochodzi do jej uszkodzenia – przede wszystkim pęknięcia materiału czy jego przetarcia. W takich wypadkach konieczna jest renowacja tapicerki samochodowej. Taką usługę wykonamy również w naszym warsztacie stosując najlepszej jakości materiały rekomendowane przez producentów auta.

Nie zapominamy także o zabiegu takim, jakim jest szczególnie impregnacja tapicerki skórzanej. Dzięki właściwemu zabezpieczeniu skóra w samochodzie nie ulega szybkiemu zniszczeniu, co zdecydowanie wpływa na wartość całego samochodu.

Szybkie i skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa

Jeśli zależy ci na czystym i pachnącym samochodzie, koniecznie zadbaj o mycie tapicerki samochodowej. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji nie tylko będziesz czuć się w swoim aucie komfortowo, ale przede wszystkim – podniesiesz jego wartość.

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia, renowacji i mycia tapicerki samochodowej w Warszawie. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, umów się na wizytę i skorzystaj z naszych usług, aby cieszyć się pachnącym i czystym samochodem przez długi czas.